Páginas vistas en total

jueves, 12 de enero de 2012

Volve a competicion

O equipo senior viaxa este sabado a Pontevedra para enfrontarse ao Leis Pontevedra, o equipo pontevedres atopase pelexando de cheo por meterse na liguiña de ascenso ao igual que o noso equipo, polo tanto tratase dun partido de maxima importancia ,  a falta de 5 encontros para o remate desta liguiña clasificatoria a diferencia entre os dous equipos e de 5 puntos a prol dos pupilos de Esteban, polo que unha victoria practicamente alonxaria definitivamente aos de Raul Jimenez dos nosos, en cambio unha derrota acercariaos a 2 puntos e apretaria espectacularmente a zona nobre.

Para este encontro Esteban contara coa baixa segura de Jose, por lesion, e a dubida de Jacobo, que ven arrastarndo problemas que lle impiden adestrar esta semana.
Pedimos o aopio da aficion neste importante encontro, a expedicion saira as 15:30 da  gasolinera de Amoedo, e esperamos que a aficion nos acompañe neste importante encontro.


CLASIFICACIÓN

1C.D. MOSTEIRO BEMBIBRE9621372320
2PAZOS DE BORBEN F.S.9612443219
3A.D. BUEU9504393515
4LEIS PONTEVEDRA F.S.9423303414
5CONCELLO DE VILAMARTIN9423422914
6PIZARR. LOS TRES CUÑADOS9423323114
7CIDADE DE OURENSE921638407
8S.D. MELIDE F.S.900925630













Os xuvenis tras caer derrotados co Lavadores a semana pasada xogaran as 11:30 do sabado ante Os Sauces no colexio vigues.

UD LAVADORES FS..........19 7 6 1 0 42 17
CDM BEMBRIVE FS.......... 16 7 5 1 1 34 17
A.VV.CALVARIO................ 15 7 4 3 0 33 13
CLS INMAGO.....................13 7 4 1 2 35 23
SD PAZOS BORBEN......... 12 7 4 0 3 30 27
ASTON VIGO..................... 10 7 3 1 3 21 22
CVC VALLADARES........... 10 7 3 1 3 18 19
APOSTOL...........................10 7 3 1 3 25 22
E.D.POIO F.S..................... 9 7 2 3 2 24 21
IES CORUXO FS............... 8 7 2 2 3 19 23
SOBRAOS F.S................... 6 7 2 0 5 27 42
CED COTOBADE............... 5 7 1 2 4 24 48
SALESIANOS..................... 4 7 1 1 5 23 41
AREALONGA..................... 1 7 0 1 6 17 37


Os alevins trataran de defender o liderato o sabado as 13 horas no Colexio Apostol, ante un dos rivais mauis duros do grupo.

SD PAZOS BORBEN......... 9 3 3 0 0 17 5
CD MIRALBA A.................. 6 3 2 0 1 14 10
APOSTOL A....................... 6 3 2 0 1 11 8
CABO PEÑAS TREB.......... 6 4 2 0 2 15 16
CALASANCIAS.................. 3 4 1 0 3 14 19
GARCIA BARBON.............. 3 3 1 0 2 10 15
CVC VALLADARES........... 3 4 1 0 3 11 19
DESCANSA........................ 0 0 0 0 0 0 0

No hay comentarios: